Yayıncılar bu şartları kabul etmiş sayılır.


 1. İş bu sözleşme yayıncı ve Reklam Piksel arasında internet reklamcılığı esaslarını düzenlemektedir.
 2. Hile yaparak hit oluşturmak yasaktır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda Reklampiksel hesabınızı kapatma yetkisine sahiptir.
 3. Reklam Piksel, iframe ile veya sosyal medya kanalları ile gerçek dışı haberler ile hit çekilmesini ve reklamların kullanılmasını önlemek için yalnızca Google üzerinden gelen ziyaretçiler için ödeme yapmaktadır.
 4. Yayıncılar, Reklampiksel'e ait olan Pop-Up ve Splashı aynı anda kullanabilirler. Ancak aynı anda diğer firmaların Pop-Up ve Splashini kullanamazlar. Örneğin : Reklampiksel'e ait olan Pop-Up türündeki reklamı kullandığınızda, başka bir firmaya ait olan Pop-Up kullanamaz, fakat başka bir firmaya ait olan Splash kullanabilirsiniz. Ya da Reklampiksel'e ait olan Splash kullandığınızda, yine başka bir firmaya ait Splash kullanamaz, Pop-Up kullanabilirsiniz.
 5. Reklamların tıklamaya teşviki ve aldatıcı ifadeler kullanılması yasaktır. Örneğin Videoyu izlemek için tıklayın diyerek tık almak kurallarımıza uygun değildir.
 6. CPA-CPL modellerinde girilen verilerin doğruluğu onaylandıktan sonrasında geçerli ödeme olarak kabul edilecektir. Bu işlem reklam verenin dönüş süresine bağlı olarak 2 gün ile 7 gün arasında olabilir.
 7. Reklam kodları üzerinde herhangi bir şekilde değişiklik ve oynama yapılması kesinlikle yasaktır. Böyle bir durumun tespit edilmesi halinde üyeliğiniz iptal edilecektir.
 8. Reklam Piksel ile ilgili tüm ödemeler paypal ile gerçekleştirilmektedir. Ödemelerde kesinti uygulanmamaktadır. Paypal’ın döviz kuru değişiminden kaynaklanabilecek ücretler yayıncıya aittir. Ücret gönderimlerinde herhangi KDV, gelir vergisi veya stopaj gibi bir kesinti söz konusu değildir.
 9. Ödeme talebi yapabilmeniz için minimum olarak 30 TL bakiyeye sahip olmalı ve çekim talebinde bulunmanız gerekmektedir.
 10. Reklam Piksel’e ait olan reklam kodu, reklam yayınlanan sitenin bütün alanlarında açılmalıdır.
 11. Reklam kodları her siteye özel olarak oluşturulduğu için oluşturulan reklam kodları başka sitelerde kullanılamaz. Sahibi olduğunuz her siteyi sistemimize kaydederek ilgili site için reklam kodlarını alabilirsiniz.
 12. Yayıncılar, emin olmadıkları konuları [email protected] adresine mail atarak veya panelden destek talebi oluşturarak sorabilirler.
 13. Reklam verenlerimiz, sadece Türkiye trafiği için ödeme yapmayı seçtiğinde sadece Türkiye kaynaklı trafiğinize ödeme yapılır.
 14. Reklam Piksel ödemelerinde son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde, başka bir kaynaktan reklam piksel reklamlarını görmemiş olan ziyaretçileriniz için ödeme yapar.
 15. Reklam Piksel herhangi bir neden göstermeksizin, o ana kadar olan kazancı ödemek şartı ile yayıncı ile çalışmayı durdurabilir. Bu durum kendisine e-mail ile bildirilecektir.
 16. Reklam Piksel email ile bildirmek şartıyla kural ve şartları istediği zaman değiştirebilir.